Оприлюднено Жовтень 21, 2021

У США хакери отримали доступ до пошти глави МВС

У США хакери отримали доступ до пошти глави МВС

Хакери, що здійснили масштабну кібератаку в США через програмне забезпечення компанії SolarWinds, отримали доступ до електронної скриньки керівника Департаменту (міністерства) внутрішньої безпеки, а також співробітників відділу кібербезпеки.

Цінність даних, які могли отримати зловмисники через зламані пошти тодішнього керівника департаменту Чада Вулфа та інших посадовців, публічно невідома.

Топ-посадовці одразу після того, як стало відомо про інцидент, почали використовувати нові телефони та використовувати для переписок месенджер Signal.

Також у доступі хакерів опинилися робочі графіки співробітників  Міністерства енергетики, у тому числі тодішнього керівника Дена Бруєтта.

З приводу кібератаки через SolarWinds проводилися вже декілька слухань у Конгресі, але значних деталей на них не розголошували.

Республіканець Пет Феллон на одному з них сказав, що хакери зламали електронну пошту секретаря Департаменту внутрішньої безпеки. AP звернулося за коментарем до Вулфа, але він відповів лише, що мав багато електронних скриньок.

Речниця DHS казала, що постраждали скриньки лише незначної кількості посадовців та що зараз у відомстві не бачать вказівок на те, що їхня мережа досі скомпрометована.

Хочемо нагадати, що у грудні у США виявили кібервтручання, що тривало вже місяцями і стало можливим через проникнення в оновлення програмного забезпечення компанії SolarWinds Inc. з Техасу. Від атаки постраждали щонайменш 9 федеральних відомств та десятки приватних компаній.

Напишіть нам

Обов’язково

Не обов’язково

Не обов’язково

Обов’язково