Оприлюднено Січень 29, 2022

Злам 150 тисяч камер по всьому світу.

Злам 150 тисяч камер по всьому світу.

На початку березня 2021 року хакери зламали систему безпеки стартапу Verkada, який пропонує послуги з корпоративного відеоспостереження. В результаті атаки зловмисники отримали доступ до більш ніж 150 тис. камер, включаючи камери на заводах і складах Tesla, офісах Cloudflare, спортзалах Equinox, лікарнях, в’язницях, школах, поліцейських ділянках і власних офісах Verkada.

За повідомленням одного з членів міжнародної хакерської групи Тіллі Коттманна, який зламав систему Verkada, злом повинен був показати, наскільки вразливі камери відеоспостереження компанії і наскільки легко їх зламати. Крім прямих трансляцій, група також стверджувала, що мала доступ до повного архіву відео всіх клієнтів Verkada.

Список клієнтів, які використовують Verkada, великий: крім таких компаній, як Tesla і Cloudflare, група отримала доступ до камер Verkada в лікарні Флориди Halifax Health; початковій школі Sandy Hook в Ньютаун (штат Коннектикут); в’язниці округу Медісон в Хантсвіллі (штат Алабама); в лікарні Wadley Regional Medical Center в Тексаркані (штат Техас). Крім відеозаписів, зроблених камерою, група хакерів також заявляє, що змогла отримати доступ до повного списку тисяч клієнтів Verkada і її приватної фінансової інформації.

Напишіть нам

Обов’язково

Не обов’язково

Не обов’язково

Обов’язково